#1 2008-02-27 12:59:52

AstralSex

Admin

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 93
Punktów :   

>>Player Kill<<

W związku z częstymi pytaniami dotyczącymi PK opisze tu na czym on polega i jakie są jego konsekwencje.

Żeby zainicjować PK klikamy na oponenta, naciskamy Shift i z przytrzymanym Shiftem naciskamy klawisz skilla. Otrzymamy informację, że PK mode został aktywowany. Jeżeli nie będzie żadnej interakcji pomiędzy postaciami PK zostanie automatycznie zakończony.
Kiedy jesteśmy w PK mode nasz nick jest czerwony i możemy zostać zaatakowani bez żadnych konsekwencji przez innych userów.

Konsekwencje Player Kill`ingu:
- za każdego zabitego tracimy 1000 Honour Points( dopiero od 2 PK)
- jeżeli zabijemy następnego chara podczas okresu trwania kary za PK poprzedniego chara tracimy 10 000 Honour Points
- jeżli nadal będziemy zabijać podczas trwania kary za poprzednie PK czas oraz wymiar tej kary będzie rosnąć
- za 1 PK nie możemy używać sklepów przez 10 min
- za 2 PK nie możemy przez 30 min rozmawiać z NPC, używać sklepów, magazynu, kontynuować quest`ów
- za 3 PK nie możemy przez 1 h rozmawiać z NPC oraz robić rzeczy opisanych wyżej, inni gracze mogą nas PK bez żadnych konsekwencji
- za 4 PK nie możemy rozmawiać przez 100 min z NPC oraz wszystkie rzeczy opisane wyżej w tymże czasie, istnieje możliwość upusczenia na ziemie naszego ekwipunku podczas śmierci
- za 5 PK zostaniesz wrzucony do więziennego labiryntu na 150 min.

Informacje te zaczerpnąłem z oficjalnej strony gry. Mam nadzieje, że po przeczytaniu tego artykułu każdy się poważnie zastanowi czy warto się bawić w PK.

Offline

 

#2 2008-03-25 16:35:06

oko941

VA

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 81
Punktów :   

Re: >>Player Kill<<

Nom ja radze nie robic sobie PK raz gralem warem na 30 xD pierwsza moja postac w Cabal i nabilem -30k honoru


Nie zadzieraj z nami !!!
Może starodawni !!!
Ale Przebiegli !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hubiofmaster.pun.pl www.dobry-mudzyn.pun.pl www.seafights.pun.pl www.iots.pun.pl www.robole.pun.pl